info@@kirklarelidiyetisyen.com +90 (288) 212 01 01

Son yılların bomba konusu ZAYIFLAMA!

İnsanoğlu var olduğundan itibaren besleniyor. Fazla kilolu olmak bu kadar da problem değildi de son yüzyılda neler oldu?

Hızlı ve hazır beslenme, hareketsizlik, düzensiz beslenmenin artmasına bağlı olarak obezite de arttı. Ve yaşam için büyük bir risk halini aldı.

Her kafadan bir ses çıkıyor ve denemediğin şey kalmadı mı?

Kaldı elbette ki!

Gerçek mucizeyi görmedin henüz. Oysa sadece onu keşfetmen yeterliydi.

Mucize SENSİN!

Evet, gerçek mucize sensin ve önce bunun farkına varmalısın.

Önce kendini tanımalısın.

Neler seni mutlu ediyor, hangi durumlarda mutsuz oluyorsun? Bu tür durumlarda yeme şeklin değişiyor mu? Kilo probleminin temeli neye dayanıyor? Fazla yemek yerine az ama yüksek ve kalitesiz kalori tüketimin mi var? Bunun gibi bir sürü soru ve cevabını bulmak sorgulamaktan geçiyor.

Yeni şeyler öğrenmek ve davranış olarak uygulamak kolaydır. Ama alışkanlık haline getirdiğimiz durumları değiştirmek daha zordur. Eski alışkanlıklar yerine yeni bir düzen, kalıcı bir düzen, kendinizden emin ve sorun değil çözümle değişen bir hayat…

Emin olun bunu tek başına herhangi bir tohum, çay, kapsül ya da mama yapamaz. Bunlar sizi strese sürükleyen, kilolar verdirtip fazlasıyla eskiye döndüren, en önemlisi de psikolojik ve fizyolojik olarak sağlığınızla oynayan seçenekler. Çünkü siz kendinizi tanıyıp alışkanlıklarınızı değiştirmediniz. Vücudunuzu hırpalayıp, kendinizi oyaladınız ve mucizeyi aradınız.

İçindeki enerjiyi keşfedip, vücuduna ihtiyacı olanı verdiğin zaman hem fiziksel olarak arınmış olacaksın hem de psikolojik olarak.

Şimdi silkelen!

Kalk ayağa!

Hayata gülümse!

Ve ‘MUCİZE BENİM!’ de